ALLMED.EDU – Policealna Szkoła Zawodowa

ALLMED.EDU to szkoła policealna kształcąca w zawodach branży medycznej jak również społecznej. Posiadająca uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Kuratorium Oświaty w Warszawie i Ministerstwa Zdrowia.
Słuchacze szkoły policealnej otrzymują państwowe świadectwo i po zdaniu egzaminu państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie wraz z EUROPASS (akceptowane w krajach Unii Europejskiej).
Poszukiwane zawody w krótkim czasie – kształcenie trwa od 1 roku do 2 lat w zależności od wybranego kierunku

Co nas wyróżnia:

•    Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie.
•    Praktyczne przygotowanie do uzyskania uprawnień państwowych do wykonywania wybranego zawodu
•    Zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę praktyków i nauczycieli akademickich
•    Komfortowe warunki kształcenia: małe grupy, dogodne plany zajęć – weekendowe i stacjonarne
•    Mamy podpisane umowy z wieloma instytucjami, dlatego nasi słuchacze zawsze znajdują atrakcyjne miejsce na odbycie praktyk zawodowych.
•    Praktyki możesz też odbyć w instytucji, którą sam wybierzesz.
•    Otrzymasz legitymację oraz potrzebne zaświadczenia do ZUS, MOPS oraz innych instytucji
Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 trwa
ZAPRASZAMY!